Ana Sayfa / Sohbet Hattı / Canlı Alem Sohbet
Canlı Alem Sohbet
Canlı Alem Sohbet

Canlı Alem Sohbet

68 / 100

Arkadaş olmak, farklı insanlarla tanışmak, o insanların dünyasına girmek hem çok güzel hem de sosyalleşmek için oldukça önemlidir. Özellikle günümüzdeki bazı kısıtlamalardan dolayı, evlerinden dışarı çıkmakta zorlanan ya da sosyalleşmeyi zorlaştıran durum, insanların başka insanlarla sohbet etmesini daha da önemli hale getiriyor.

Görüntülü Sohbet Nedir?

İnsanların sadece sesiyle değil görüntüsüyle de karşınızda olduğu görüntülü sohbet, evden çıkmadan da farklı insanlarla arkadaşlık yapmanıza olanak tanır. Sadece üyelik sistemiyle çalışan ve yeni nesil görüntülü arkadaşlık sistemi için canlı alem sohbet, Türkiye’nin hemen her yerinden insanlarla konuşma olanağı sunar.

Canlı Alem Sohbet Üyeliği Nasıl Gerçekleştirilir?

Canlı alem sohbet, uzağı yakın eden, farklı insanları tanımanıza ve sosyalleşmenize olanak tanıyan bir platformdur. Sadece üyelik sistemiyle çalışan sitede, farklı avantajlar da sunulur.

Üyelik işlemi gerçekleştirilirken;

  • Hızlı üye ol butonundan “kullanıcı adı”, “şifre” ve “e-posta” kayıt yaptırılabilir.
  • Kameralı üye sisteminden yararlanılır. Ancak sadece kadınlar kameralı üye olabilir.
  • Üyelik işleminde; 18 yaş üstü olunduğu, kullanıcı sözleşmesinin ve gizlilik sözleşmesinin kabul edildiği onaylanmalıdır.

Kameralı üye olmak için, canlı desteğe bağlanarak, hesap açtırılması gerekir. Üyelik işlemlerinde herhangi bir ücret de yoktur.

Canlı Alem Sohbet Avantajları Nelerdir?

Türkiye’nin en kaliteli ve başarılı arkadaşlık platformu olan canlı alem sohbet, görüntülü ve sesli sohbet olanağıyla bazı avantajları da beraberinde sunar. Ücretsiz ve kısa sürede üyelik işlemini gerçekleştiren kullanıcılar, özel olanaklara sahip olur.

Platformda kazanılacak avantajlar arasında;

  • Web kamerasıyla, sadece size özel sohbet olanağı
  • İstediğiniz kadın ya da erkek kullanıcı ile canlı kamera sohbeti
  • Özel sohbet odası için süre satın almak için Gold Üyelik” açabilme olanağı bulunur.

Aynı zamanda istediğiniz kullanıcı üyeye çiçek gönderme işlemi de gerçekleştirilen firmamızda, 7/24 her türlü soru ve sorununuza karşı hizmet veren, canlı destek hattı bulunur.

Gold Üyelik Nedir? Nasıl Kullanılır?

Canlı alem sohbet üyesi olan kullanıcılar, istedikleri zaman gold üyelik kazanarak, farklı avantajlardan yararlanabilir. Özellikle sohbet edilen kişilerle daha uzun süreli konuşmak için gold üyelik gerekir.

Gold üyelik sayesinde;

  • Sınırsız şekilde genel odalara girip çıkma olanağı bulunur.
  • Üyelerle sınırsız yazışma imkânı vardır.
  • Özel oda süresi satın alınarak, özel odalara giriş olanağı kullanılır.

Firmamızda gold üyelik açan kullanıcılar, kullanıcı adlarında özel renkler taşırlar. Diğer üyelere göre farklı renklerle kullanıcı adı olduğu için, hemen fark edilen gold üyeler, sadece özel hizmetlerden yararlanırken, genel odada istedikleri kadar kalabilir ve diğer üyelerle yazışarak sohbet edebilir.

Sesli ve Görüntülü Sohbet için Hangi Sistem Kullanılır?

Canlı alem sohbet platformu, Flash Media altyapısını ve Live Streaming özelliğini kullanılır. Böylece kişiler arasındaki sesli ve görüntülü sohbet yapılır. Üyelerin sohbet sayfasında herhangi bir problem yaşamaması için “Adobe Flash Player” yüklemesi yeterlidir. Farklı insanlarla tanışırken sadece sesini değil, yüz yüze görüntülü konuşmak için, kaliteli ve profesyonel hizmet veren firmamız, kullanışlı arayüzüyle de kullanıcılarının her türlü konuda rahat etmesini sağlar. Farklı insanlarla tanışarak yeni dünyalar keşfetmek için, firmamıza üye olabilirsiniz.

Yazar admen

Bakınız

Yurtiçi Sohbet Hattı

Yurtiçi Sohbet Hattı

67 / 100 Sınırsız sohbet hattı üzerinden tüm numaraları öğrenebilir ve iletişime geçebilirsiniz. Bu anlamda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet hattı sitemiz 2021 yılına özel kızlarla sohbet etmeniz için tasarlanmıştır. Sohbet Hattına bağlanmak ve sex sohbeti yapmak için kız resimlerine tıklamanız yeterlidir. Bol Seksli günler